tänavafotograafia koolitusele!

Kolmapäeval, 5. juunil, saab alguse Tartus Kultuurikeldris tänavafotograafia koolitus, mida korraldab MTÜ Eesti Tänavafotograafia ja koolitaja Airi Leon.

Koolitusel osalemine ei eelda fotograafia alaseid eelteadmisi ega uhke fototehnika olemasolu – piisab sellest, et osalejal on olemas huvi ja telefonikaamera. Koolitus on mõeldud kõigile, olenemata varasemast kogemusest – nii algajad kui ka edasijõudnud leiavad sealt uusi teadmisi ja inspiratsiooni. Tule ja avasta tänavafotograafia võlud ning too oma loominguline pool esile!

Koolituse sisu:

 1. päev
  Toimumiskoht – klassiruum ja linnatänav.
 • Tänavafotograafia ajalugu ja inspiratsioon: Tutvume tänavafotograafia kujunemise loo ja ikooniliste fotograafide loominguga, kes on selle kunstivormi läbi aja kujundanud.
 • Tehnikad ja suunad: Õpime erinevaid tänavafotograafia tehnikaid ja saame teada erinevaid viise ja võimalusi tänavafotograafia pildi jäädvustamiseks.
 • Ühine pildistamine: Lähme üheskoos Tartu tänavatele, et rakendada õpitut praktikas ja jäädvustada linna elu.
 1. päev
  Toimumiskoht veeb ehk koolitus toimub videos
 • Pildianalüüs kui õppimise meetod: Õpime, kuidas analüüsida enda ja teiste tehtud fotosid, et pidevalt areneda ja leida uusi viise, kuidas oma loomingut täiustada.
 • Tagasiside tehtud fotodele: Osalejad saavad põhjalikku ja asjalikku tagasisidet oma tehtud fotodele, mis aitab sul paremini mõista oma tugevusi ja arenguvõimalusi.

Registreeri end kohe ja kindlusta oma koht sellel põneval ja silmi avaval koolitusel!
Koolituse osalustasu 45 eurot.
Koolitus tulu läheb MTÜ Eesti Tänavafotograafia näitusefondi.

Airi kohta saad lugeda siit
Kuula lisaks Airi mõtteid tänavafotograafiast ja Eesti tänavatel pildistamisest
Registreeri ennast koolitusele