Tänavafoto-klubi 

Sügisel alustas tänavafotograafia klubi, et koondada tõsisemalt teemast huvitatud fotograafe väljaspool digikeskkonda. 

Paljud tänavafotohuvilised on leidnud tee Facebooki fotogruppi, kus saab tänaseks juba üle viie aasta jagada tänavafoto loomingut. Selleks, et aga motivatsiooni ja inspiratsiooni jaguks, toimuvad igakuiselt pildimängud, näiteks on teemadeks olnud #pimedas, #varjud või #loomad.

Sügisel võtsime nõuks, et oleks aeg ka silmast silma kohtumisi korraldada, kus osalejad saaksid iga kuu uue teema, mis neid inspireeriks järgneva kuu vältel kaamera haarama ja tänavale minema. Iga kuu viimasel pühapäeval tullaksegi kokku, kaasas kaks pilti, mis teistele klubilistele näitamiseks paberile trükituna välja pannakse. Selline kohtumise viis on suurepärane võimalus koondamaks inimesi, kes tänavafotograafias veel paremaks tahavad saada ning mis peamine, see võimaldab igakuiselt kaamera haarata ja ennast proovile panna. 

“Must-valge elu” teemaks laekunud fotod:

Tehtud pildid riputame seinale ja igaüks saab võimaluse öelda, mis tundeid talle üks või teine foto tekitab. Valitakse välja lemmikud ning jagatakse oma mõtteid ja soovitusi, kuidas vaatajale tunduks pilt veelgi parem. Muidugi jagub juttu rohkem, sest kui ruumis on sarnase huviga inimesed, siis kerkib üles palju põnevaid teemasid, mis aitab veelgi sügavamale tänavafotograafia maailma sukelduda.

Klubiline tegevus on avatud kõigile tänavafotograafia huvilistele, kuid enda osalussoovist peaks siiski eelnevalt teavitama: airi_l@hotmail.com või Airi Leon Facebookis.

Järgmine klubiõhtu langeb kokku Helsingis toimuva fotojalutusega, mis on suurepärane viis klubilistega kohtumiseks ja kompamiseks, kas ka sinust võiks saada uus klubiline.

Klubiõhtul toimunud pildianalüüs